Wspomóż rozwój strony lukaszrokicki.pl Zrzutka na opłacenie domeny

Wspomóż rozwój strony lukaszrokicki.pl Zrzutka na opłacenie domeny


Gorąco zachęcam do wsparcia strony lukaszrokicki.pl, której celem jest propagowanie poprawnej polszczyzny rozstrzyganie wątpliwości poprawnościowych oraz zamieszczanie ciekawostek związanych z językiem polskim, literarurą polską i nie tylko. Strona przeznaczona jest dla każdego, komu problematyka języka ojczystego nie jest obca. Serwis istnieje od ponad 10 lat i przez ten czas zyskał wiele pozytywnych opinii, także w mediach, grono użytkowników oraz notuje całkiem dobre wyniki jeśli chodzi o liczbę czytelników. Jego działalność ma też całkiem wymierne skutki - udało mi się np. doprowadzić do poprawienia kilku błędów merytorycznych lub błędnie sformułowanych poleceń w podręcznikach do liceum.

Czy chodzi tylko o pieniądze? Oczywicie, te są zawsze ważne, ale przede wszystkim chciałbym się przekonać, czy moja praca jest dla Państwa cokolwiek warta i czy w związku z tym ma sens.

Zapraszam na www.lukaszrokicki.pl oraz facebookowy profil strony: https://www.facebook.com/J%C4%99zyk-literatura-edukacja-222532031135973

Z góry dziękuję za wsparcie serwisu i mojej motywacji do rozwijania go